Telefonisch Consult; stel al je hondgerelateerde vragen voor maar 10 euro per 15 minuten!
Heb je net een hond aangeschaft en zit je met wat vragen? Ga je binnenkort verhuizen en weet je niet hoe je je hond hier het beste in kan begeleiden? Of heb je iets op straat gehoord over honden wat je graag wilt fact checken? Dan kan ik mij voorstellen dat je niet hiervoor een priveles wilt aanschaffen. Je wilt gewoon je vraag stellen en een antwoord krijgen. Wij kunnen je adviseren en informeren.
Hoe werkt een telefonisch consult?
Wanneer je behoefte hebt om je vraag kwijt te kunnen, dan kan je mij een mail (zet hier je telefoonnummer in) sturen. Ik plan dan een afspraak voor je in en dan bel ik je terug om een antwoord te geven op je vraag.
Aan het einde van het gesprek geef ik aan hoelang we hebben gebeld en wat het afterekenen bedrag wordt. Ik stuur dit dan via een tikkie naar je toe.
Ik heb een brandende vraag die niet kan wachten
Je kan uiteraard ook gewoon bellen. Als ik tijd heb (lees niet bij een klant zit), dan neem ik op en dan kan ik op dat moment aangeven of het uitkomt of niet. Het principe en de prijs veranderd niet.
Bellen kan op werkdagen tussen 9.00 - 17.00 uur. Daarbuiten ben ik telefonisch gesloten.
Let op! Het telefonisch consult is er niet voor gedragsvragen! Bij gedragsvragen kan je denken aan: mijn hond valt uit, ontlast zichzelf iedere keer dat wij van huis gaan, etc. Voor dit soort vragen biedt ik binnenkort 'gedragstherapie' aan.